Start Archiwum Ranking OYAMA PFK 2010
Ranking OYAMA PFK 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Wtorek, 22 Luty 2011 18:05

Sensei Anna Majczak najlepszym sportowcem Oyama Karate w 2010 roku!

Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate ogłosił ranking najlepszych zawodników, klubów i działaczy OYAMA karate w Polsce w 2010 roku. W rywalizacji sportowej wzięło udział 35 spośród 61 stowarzyszeń kultury fizycznej, zrzeszonych w OYAMA PFK. Nagrodzonych i wyróżnionych wybrano z pośród 197 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych.

 

 

Z największą radością informujemy o zwycięstwie naszej instruktorki i zawodniczki Sensei ANNY MAJCZAK (2dan) w kategorii seniorek. Najwyższe miejsce nasza instruktorka ciężko wypracowała zdobywając:

- I miejsce - w konkurencji Knockdown na DAGEKI Mistrzostwach Świata w Karate w Montrealu
- I miejsce - w konkurencji Kata na DAGEKI Mistrzostwach Świata w Karate w Montrealu
- I miejsce - w konkurencji Kobudo na DAGEKI Mistrzostwach Świata w Karate w Montrealu
- III miejsce - w konkurencji Knockdown na XV Mistrzostwach Polski Seniorów PFK w Wadowicach

Warto dodać że udany pod względem sportowym rok podsumowała promocja Sensei Anny na 2 Dan po zdanym przed Shosu Shigeru Oyama egzaminie na XIV Międzynarodowym Mityngu Szkoleniowo-Kwalifikacyjnym OYAMA IKF w Krakowie.

 

Pomimo splotu różnych niekorzystnych okoliczności na początku 2010 roku, takich jak kontuzje, choroby czy ważne egzaminy zawodników w okresie startów, Klub Oyama Karate Lublin został sklasyfikowany na wysokim 6 miejscu wśród najlepszych klubów w Polsce!

Serdecznie gratulujemy wszystkim medalistom, których wyniki przyczyniły się do tak wysokiej lokaty naszego Klubu i życzymy coraz większych sukcesów!

OSU!

 

Zmieniony: Niedziela, 24 Czerwiec 2012 19:26