Start Karate dla dorosłych
Karate dla dorosłych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Piątek, 28 Październik 2011 18:30


 

 

 

Klub Sportowy BUDOKAI Lublin zaprasza na:

 

 Karate Dla Dorosłych! Sezon 2018/2019

Zajęcia w sezonie wrzesień - czerwiec

 

Szkoła Podstawowa Nr 57 w Lublinie, ul. Krasińskiego 7

poniedziałki godz. 18.30

środy godz. 18.30

 

 

 

 

  • Trening karate jako antidotum na stres

  • Poprawa kondycji, sprawności fizycznej i ogólnego samopoczucia

  • Stretching dla Twojego ciała

  • Zastosowanie technik karate i boksu w walce dla mężczyzn i kobiet

 

Sekcja "Karate dla Dorosłych" została utworzona w celu umożliwienia trenowania karate w formie rekreacyjnej wszystkim pełnoletnim oraz osobom starszym.

Dla zainteresowanych możliwość odbycia pierwszych dwóch treningów bez podpisywania deklaracji członkowskiej!

Chcesz przyjść i zobaczyć? Koniecznie zabierz ze sobą strój do ćwiczeń. 

 Dodatkowe informacje tel. 504 040 542

 

Szanowni Państwo!

     Karate można uprawiać z wielu powodów. Wśród nich znajdzie się tu miejsce na naukę samoobrony ale też poprawę kondycji i sił witalnych.


     Na nasze treningi zapraszamy osoby, które trenowały karate w latach dziecięcych czy młodzieńczych, jak też i te dla których będzie to pierwszy raz. Wszystkich bardziej lub mniej sprawnych fizycznie. Z kondycją lub bez. Słowem tych, którzy chcą rozprostować i wyprostować kości, przewietrzyć płuca, uruchomić mięśnie, czy różne "pokłady energetyczne". Mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie coś pożytecznego. Naszym treningom przyświeca hasło: zdrowo się zmęczyć :-).

     Mamy szeroki wachlarz możliwości - od treningu kardio poprzez treningi technik Kyokushin Karate, treningi z użyciem sprzętu (tarcze, worki treningowe), treningi walki (dostępne kaski, hoga dla początkujących), po treningi funkcjonalne z użyciem obciążeń treningowych typu: kettlebell, power rope, wall ball, slam ball, taśmy treningowe TRX, skrzynie do treningu plyometrycznego, kół treningowych AB Wheel i wiele innych. Możemy także przeprowadzać treningi poglądowe technik interwencyjnych (przymusu bezpośredniego) z użyciem atrap broni.

     Nie od dzisiaj wiadomo że w naszym klubie rodzice mogą uczestniczyć nieodpłatnie w zajęciach, na których trenują Państwa pociechy. Trenując w sekcji z dzieckiem trenujecie Państwo przede wszystkim dla przyjemności. Trenując natomiast w grupie seniorów macie Państwo szansę przygotować się do egzaminów pod czujnym okiem instruktora i zdobywać stopnie szkoleniowe a także realizować wspólną wizję treningów w gronie przyjaciół.

Zapraszamy!

Zachęćcie znajomych, przekażcie informację innym. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Pytania, uwagi? Jesteś zainteresowany ale się wahasz? Chcesz przesłać swoje zgłoszenie? Zadzwoń (504 040 542) lub napisz na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - na pewno odpowiemy.

Ze sportowym pozdrowieniem

Arkadiusz Wierbol 1 DAN

Zmieniony: Czwartek, 20 Czerwiec 2019 22:24