Start Osiągnięcia Osiągnięcia 2019 rok
Osiągnięcia 2019 rok PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Niedziela, 30 Czerwiec 2019 00:00
Rok 2019
Impreza sportowaWyniki

POLISH KARATE TOURNAMENT
7th TATARIA CUP

(Nowa Sarzyna, 8 czerwca 2019)

Bartosz Król - 2 miejsce w kat. - 45kg dzieci pomarańczowe pasy

Karolina Podlaszewska - 3miejsce w kat. open juniorek młodzych

Maja Bielecka - 3 miejsce w kat. -45 kg juiorek młodszych 

Julia Karwacka - 3 miejsce w kat. -25 kg dziecko

Monika Król - 3 miejsce w kat. - 40 kg młodziczek

Oliwia Karwacka - 3 miejsce w kat. - 50kg młodziczek

Błażej Karwacki - 3 miejsce w kat. - 50kg młodzik

Norbert Gałan - 3 miejsce w kat. - 40kg dzieci pomarańczowe pasy

Bartosz Radzki - 3 miejsce w kat. - 35kg dzieci pomarańczowe pasy

Maciej Margol - miejsce 5-8 w kat. -35 kg. młodzików

Michał Stefanowicz - miejsce 5-8 w kat. -40 kg. młodzików 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Kickboxingu PZKB

(Lublin, 25 maja 2019)
Katarzyna Kuprianowicz - 2 miejsce w kat. -65 kg kobiet w formule K-1

Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin PZK

(Kraków 11 maja 2019)

Katarzyna Kuprianowicz - 1 miejsce w kat. -65 kg. kobiet

GRATULUJEMY!!!

XX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR BURMISTRZA JÓZEFOWA

(Józefów sobota 11 maja 2019 r.)

Klaudia Staniak - 1 miejsce w kat. -45 kg. juniorek młodszych

GRATULUJEMY!!!

Karolina Podlaszewska - 2 miejsce w kat. -60 kg. juniorek młodszych

Maja Bielecka - 2 miejsce w kat. -45 kg. juniorek młodszych

Kacper Drążyk - 2 miejsce w kat. -45 kg. młodzików

Bartosz Król - 2 miejsce w kat. -45 kg. dzieci pomarańczowe pasy

Bartosz Pawluk - 2 miejsce w kat. -30 kg. dzieci pomarańczowe pasy

Zofia Pietrzak - 3 miejsce w kat. -45 kg. juniorek młodszych

Błażej Karwacki - 3 miejsce w kat. -40 kg młodzików

Kacper Karwacki - 3 miejsce w kat. -30 kg. dzieci pomarańczowe pasy

Monika Król - 3 miejsce w kat. -40 kg młodziczek

Leon Wiertel - 3 miejsce w kat. -35 kg. dzieci

Sebastian Kuczyński - 3 miejsce w kat. -40 kg. dzieci pomarańczowe pasy

Katarzyna Mitura - 3 miejsce w kat. -45 kg. młodziczek

46 Mistrzostwa Polski Seniorów
Karate Kyokushin PZK

(Lipno 27 kwietnia 2019r.)

Katarzyna Kuprianowicz - miejsce 4-8 w kat. -60 kg seniorek

Szczepan Szmidt - miejsce 4-8 w kat. -65 kg seniorów

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - Sendomiria Cup

(Sandomierz 6 kwietnia 2019)

Dominik Włoszek - 1 miejsce w kat. junior + 65 kg

GRATULUJEMY!!!

Karolina Podlaszewska - 2 miejsce w kat. juniorek młodszych -60 kg.

Klaudia Staniak - 2 miejsce w kat -45 kg młodziczek

Oliwia Karwacka - 3 miejsce w kat -50 kg młodziczek

Bartek Delmanowicz - 3 miejsce w kat. -30 kg dzieci 2010-2009

Bartosz Radzki - miejsce 5-8 w kat. +35 dzieci 2010-2009

Szymon Radzki - miejsce 5-8 w kat. -35 dzieci 2010-2009

Maciej Margol - miejsce 5-8 w kat. -35 dzieci 2010-2009

Leon Wiertel - 1 miejsce w kat -40 kg dzieci 2011

Norbert Gałan - 2 miejsce w kat. -40 kg dzieci 2011

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW PZK

(Radzymin 10 marca 2019)

Monika Król - miejsce 5-8 w kat. -40 kg. młodziczek

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU WSCHODNIEGO PZK w KARATE KYOKUSHIN

(Radzymin 10 marca 2019) 

Katarzyna Kuprianowicz - 2 miejsce w kat. -60 kg. seniorek

Maja Bielecka - 3 miejsce w kat. -50 kg. juniorek młodszych

VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE O PUCHAR BURMISTRZA POLSKIEJ STOLICY WIKLINY

(Nowa Sarzyna, 26 stycznia 2019)

Sebastian Kuczyński - 2 miejsce w kat. -40 kg 2009-2008 pomarańczowe pasy

Filip Michałkiewicz - 3 miejsce w kat. -40 kg 2011-2010 pomarańczowe pasy

Klaudia Staniak - 4 miejsce w kat. open juniorek młodszych (2005-2004)

Karolina Podlaszewska - 4 miejsce w kat. -45 kg juniorek młodszych (2005-2004)

Zmieniony: Czwartek, 09 Kwiecień 2020 21:22