Start Aktualności Najnowsze Treningi wstrzymane do odwołania z powodu zagrożenia epidemiologicznego!
Treningi wstrzymane do odwołania z powodu zagrożenia epidemiologicznego! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Sobota, 21 Marzec 2020 22:17
Szanowni Klubowicze i  Rodzice.

W związku decyzją Prezydenta Miasta Lublin, dotyczącymi przeciwdziałania rozpowszechnianiu się wirusa SARS-CoV-2, Wydział Sportu poinformował, że „wszystkie zajęcia szkoleniowe prowadzone przez Kluby w ramach programu „sportowa szkoła” od dnia dzisiejszego do odwołania nie będą realizowane. Zamknięte będą do odwołania wszystkie szkolne obiekty sportowe, w tym kompleksy boisk Orlik.”
Ponadto nie możemy korzystać od dnia dzisiejszego z obiektów wszystkich innych szkół, które na mocy zarządzenia Prezesa Rady Ministrów zostały zamknięte.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o rozwoju sytuacji za pośrednictwem strony na Facebook-u oraz strony www.

Mimo zaistniałej sytuacji prosimy o regularne opłacanie rat składki członkowskiej. Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z regulaminem, wpłaty uiszczane przez członków Klubu są składką za członkostwo w Klubie, a nie opłatą za treningi.

Jednocześnie, w ramach rekompensaty za odwołane treningi, planujemy przeprowadzić dodatkowe treningi oraz eventy w sierpniu, czyli w miesiącu, w którym nie obowiązują składki członkowskie. Zostało także utworzone wydarzenie #zostańwformie, gdzie  umieszczane bedą wyzwania treningowe. Mamy nadzieję, że pozwolą one pozostać w dobrej formie lub wręcz poprawić siłę i wytrzymałość. 

Informujemy również, że na chwilę obecną XVI Lubelski Obóz KS Budokai Lublin odbędzie się zgodnie z planem a rezerwacji dokonujemy wpłacając na konto Klubu zadatek do dnia 30.03.2020 roku.

Zwracamy się do Wszystkich Państwa z uprzejmą prośbą o zrozumienie zaistniałej sytuacji, na którą nikt z nas nie ma wpływu, oraz liczymy na Państwa wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Ze sportowym pozdrowieniem:
Prezes KS Budokai Lublin
Sensei Marcin Majczak
OSU!!!!

Zmieniony: Sobota, 21 Marzec 2020 22:45