Start Archiwum I Wewnętrzny Turniej Eliminacyjny "Kadra 2006/2007" 31.03.2007 r.
I Wewnętrzny Turniej Eliminacyjny "Kadra 2006/2007" 31.03.2007 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 02 Kwiecień 2007 12:30


W dniu 31 marca 2007 roku pierwszy raz w naszym Klubie odbył się wewnętrzny turniej eliminacyjny do klubowej kadry zawodniczej przed serią ogólnopolskich zawodów, która rozpoczynała się już w miesiącu kwietniu.

Turniej dał szansę wewnętrznej rywalizacji członkom naszego Klubu w konkurencjach kata i kumite oraz porównania swoich umiejętności z innymi osobami ćwiczącymi Oyama Karate w naszym Klubie. Głównym celem zawodów było jednak danie szansy nowym osobom na zakwalifikowanie się do kadry. Mieli oni okazję na zaprezentowanie swoich wysokich umiejętności i wytrenowania, które pozwoliłyby na godne reprezentowanie Klubu na kolejnych ogólnopolskich zawodach.

W turnieju wzięli udział zawodnicy z zaprzyjaźnionej sekcji Oyama Karate z Chełma. Grupą tą dowodził sensej Maciej Sionkowski 1 Dan.

Bogaty reportaż zdjęciowy z tego wydarzenia można obejrzeć w naszej galerii klikając poniższy odsyłacz:

 

Zmieniony: Niedziela, 18 Styczeń 2009 13:58