Start Archiwum Uzyskanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego przez nasz Klub 13.03.2006 r.
Uzyskanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego przez nasz Klub 13.03.2006 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 14 Marzec 2006 20:23

 

Z dniem 13 marca 2006 roku nasz Klub uzyskał status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), a co za tym idzie może pozyskiwać dodatkowe środki finansowe na działania statutowe z darowizn przekazywanych przez podatników w ramach istniejącego odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.
Zapoznaj się z naszą ulotką informacyjną na ten temat, którą możesz pobrać >>tu<< (format: Adobe Acrobat PDF Pobierz i zainstaluj przeglądarkę plików PDF Pobierz i zainstaluj przeglądarkę plików PDF).

Informację on-line o OPP Klub Oyama Karate Lublin możesz znaleźć także pod adresem:Przydatne adresy w sieci:

http://opp.ms.gov.pl - wykaz Organizacji Pożytku Publicznego


PAMIĘTAJ!!!
Przekazując 1% podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego finansowo nic nie tracisz ani nie zyskujesz, ale sprawiasz że część Twojego podatku, choć niewielka, trafia dokładnie na ten cel, który osobiście uważasz za pożyteczny. Jedyny koszt jaki ponosisz w związku z tą operacją to koszt przelewu bankowego.

 

Sprawozdania merytoryczne
Klubu Oyama Karate Lublin
z swojej działalności

Punkt Sprawozdanie roczne KOKL za 2006 rok

Punkt Sprawozdanie roczne KOKL za 2007 rok

 

 

Zmieniony: Niedziela, 25 Styczeń 2009 23:59