Start Archiwum Oyama Karate Koyagi Cup Lublin 15.12.2007
Oyama Karate Koyagi Cup Lublin 15.12.2007 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Poniedziałek, 31 Grudzień 2007 00:00

W dniu 15 grudnia 2007 roku odbył się w Szkole Podstawowej nr 22 Lublinie turniej Oyama Karate Koyagi Cup zorganizowany przez nasz Klub. Udział w zawodach wzięło 78 zawodników w tym 25 z zaprzyjaźnionych klubów Oyama Karate z Rzeszowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Kozienic, oraz sekcji Oyama Karate z Chełma.

Rywalizacja odbywała się w trzech konkurencjach: Kata, kumite - w formie prezentacji techniki dla najmłodszych, oraz semiknockdown - dla juniorow, juniorów starszych i seniorów.

Celem turnieju było przygotowanie dzieci i młodzieży z naszego klubu do współzawodnictwa stylowego w Oyama Karate na arenie ogólnopolskiej, poprzez rywalizowanie z utytułowanymi zawodnikami z innych klubów. W śród nich znaleźli się medaliści i zdobywcy najwyższych miejsc na podjum na ostatnich Mistrzostwach oraz Pucharze Poski.

Turniej stał na wysokim poziomie zawodniczym a reprezentanci Lublina zaprezentowali się z dobrej strony zdobywając 10 brązowych, 15 srebrnych oraz 11 złotych medali. Tytuł i "Puchar Koyagi dla najwaleczniejszego zawodnika turnieju" przypadł najmniejszej zawodniczce z Lublina, zdobywczyni 3 miejsca w konkurencji kumite w kategorii młodzik - 45 kg - Patrycji Białej.

Bogaty reportaż zdjęciowy z tego wydarzenia można obejrzeć w naszej galerii klikając poniższy odsyłacz:

Obejżyj reportaż

 

 

 

Zmieniony: Piątek, 30 Styczeń 2009 13:25