Start Archiwum Egzamin w Krakowie
Egzamin w Krakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Wtorek, 10 Luty 2009 14:58

W piątek 06 lutego 2009 roku odbył się w Krakowie ogólnopolski egzamin na stopnie kyu. Wzięło w nim udział 3 zawodników z naszego Klubu.

Po części technicznej egzaminator Shihan Jan Dyduch (7 DAN) pochwalił poziom wyszkolenia naszych zawodników, których bardzo dobra technika wyróżniała na tle wszystkich zdających. Po części praktycznej, po odpowiednio 5, 10 i 12 walkach x2 min. ze zmieniającymi się przeciwnikami nasi zawodnicy uzyskali stopnie: Bartłomiej Polewiak - 4 KYU, Przemysław Kędzierski - 2 KYU i Sebastian Lewandowski - 1-KYU. Zaraz po egzaminie Shihan pogratulował  świeżo promowanym bardzo dobrze zdanego egzaminu.

Gratulujemy!!! 

Zmieniony: Poniedziałek, 08 Czerwiec 2009 13:10