Start Aktualności
Aktualności
NOWA uchwała Zarzadu w związku z sytuacją wstrzymania zajęć decyzją organów władzy publicznej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Środa, 03 Czerwiec 2020 08:55

Szanowni Państwo.

     W dniu 29 maja b.r. Krajowy Rejestr Sądowy opublikował zmiany, których dokonało Walne Zebranie w dniu 23 kwietnia 2020 roku. Walne Zebranie odbyło się poprzez pisemne głosowanie oraz udzielenie pełnomocnictwa 3 osobom, które reprezentowały wszystkich członków w dniu zebrania.

     Na skutek wpisanych przez sąd zmian, mogliśmy nareszcie podjąć uchwałę w sprawie rekompensat dla członków Klubu oraz innych decyzji powiązanych w związku z ogłoszonym stanem epidemii w Polsce.


     Prosimy o zapoznanie się z decyzjami. Poniżej podane informacje podzieliliśmy tak, aby informacja dotyczyła osób, które opłaciły już cały sezon oraz które jeszcze nie dokonały wszystkich wpłat:


I.    Informacja dla płacących w miesięcznych ratach, którzy nie opłacili wszystkich rat za sezon


II.    Informacja dla osób, które opłaciły już raty za cały sezon lub wybrały opcję płatności składki za cały rok z góry lub semestralnie.


Ad. I


1.    Rata składki za marzec nie ulega zmianie. W ramach rekompensaty za część zajęć, które nie mogły się odbyć, w ramach składki marcowej przysługuje członkowi podejście do egzaminu na stopień szkoleniowy bez opłat z tego tytułu.


2.    W miesiącu kwietniu i maju obowiązuje rata składki podtrzymująca członkostwo w wysokości 50% raty składki podstawowej. Uprawnia ona do uczestniczenia w zajęciach online, konkursach i korzystania z innych świadczeń przekazywanych elektronicznymi środkami przekazu a także do powrotu na zajęcia organizowane na obiektach sportowych po 18 maja 2020 roku.


3.    W ramach rekompensaty dla członków, którzy opłacili składki w pełnej wysokości w miesiącach kwiecień i maj, ustala się wysokość składki za miesiąc czerwiec na kwotę 1 zł.

Jednocześnie Zarząd pozostawia wybór członkom Klubu, którzy opłacili raty składki za miesiące kwiecień i maj w pełnej wysokości, czy skorzystają z możliwości opłacenia składki za miesiąc czerwiec w wysokości 1 zł czy opłacą ratę składki w pełnej wysokości.


4.    Zniżki z tytułu opłacania rat składek w terminie, zostają utrzymane dla składek za miesiące marzec, kwiecień i maj opłaconych po terminie.

Ad. II

     Dla osób, które dokonały wpłaty składki za sezon 2019/2020 w formie jednorazowej wpłaty, w 2 ratach semestralnych, lub dokonały wpłat już wszystkich rat składki za sezon 2019/2020, rekompensata za okres, w którym Klub nie mógł realizować swoich zadań statutowych w formie innej niż online lub poprzez elektroniczne środki przekazu, zostanie zrealizowana na wniosek członka, poprzez proporcjonalne obniżenie wysokości składki za sezon 2020/2021.

 

     Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomimo utrudnień związanych z decyzjami władz w realizacji naszych działań statutowych, pozostali z nami i dokonywali wpłat rat składki za kolejne miesiące. Żywimy nadzieję, że sytuacja w jakiej się znaleźliśmy będzie już bez znaczenia od początku sezonu 2020-2021.

Tymczasem prowadzimy rozmowy ze szkołami o powrocie z zajęciami na sale gimnastyczne. Do czasu decyzji Dyrekcji szkół zapraszamy na treningi na lubelskich orlikach.

 

OSU!

Zmieniony: Środa, 03 Czerwiec 2020 09:32
 
WAŻNE INFORMACJE!!! XVI Letni Obóz KS Budokai Lublin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Poniedziałek, 01 Czerwiec 2020 13:59
 Szanowni Państwo.
 
     W dniu 01.06.2020 roku otrzymaliśmy nareszcie zapewnienie z ośrodka o tym, że obóz może się odbyć.
Niestety, w związku z ograniczeniami narzuconymi przez GIS, liczba dostępnych miejsc została zmniejszona do 41. 
 UWAGA!!!
    Czas na zarezerwowanie miejsca (wpłatę zadatku) upływa w nieprzekraczalnym terminie w dniu 05.06.2020 roku!!!
 
     Kto nie zdąży dokonać wpłaty zadatku może liczyć się z brakiem możliwości uczestnictwa w obozie!

Zapraszamy na wspólną przygodę!!! OSU!

Ulotka do pobrania: 

Zmieniony: Środa, 03 Czerwiec 2020 09:14
 
WAŻNE! Wytyczne GIS i PZK w sprawie treningów w okresie pandemii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Poniedziałek, 18 Maj 2020 13:29

OSU!!!

 

     Wykaz zajęć treningowych w okresie pandemii znajdziecie Państwo  >>>tutaj<<<

 

UWAGA!!!

Bardzo prosimy zapoznać się z wytycznymi, których musimy bezwzględnie przestrzegać.

Ogólne wytyczne:

 • ilość trenujących od 30.05.2020 ograniczona jest do 150 osób na salach lub wszelkich obiektach otwartych

Przed wejściem:

 • obowiązuje dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt.
 • przed wejściem na salę dokonywany będzie pomiar temperatury ćwiczących tylko w przypadku zalecenia przez inspekcję sanitarną.

Przebywając na obiekcie:

 • będzie się odbywała się weryfikacja uczestników przez organizatora (lista)
 • nie ma obowiązku zakrywania twarzy (dotyczy to osób uprawiających sport i osoby prowadzącej zajęcia),
 • istnieje możliwość korzystania z szatni w przypadku zajęć na salach sportowych oraz z węzłów sanitarnych (wc) w każdym przypadku,
 • przy przywitaniu nie należy podawać rąk, witamy się tylko ukłonem przy zachowaniu odległości.
Rekomendacje Polskiego Związku:
 • po każdym treningu należy obowiązkowo prać odzież treningową (karate gi, dres), oraz inne tekstylne pomoce (np. ochraniacze), według obowiązujących procedur w okresie pandemii,
 • zawodnicy mogą korzystać tylko z własnego sprzętu treningowego (zakaz pożyczania),
 • zawodnicy są zobowiązani do dezynfekcji osobistego sprzętu treningowego po każdym treningu,
 • dezynfekcja urządzeń i sprzętu sportowego klubowego używanego na treningu odbywa się po każdym treningu.

Polecamy:

 • dla ćwiczących na orlikach - przygotować ubiór "na cebulkę" tak, aby można było dostosować się do panującej temperatury (zabierać na trening nakrycie głowy!!!),
 • zawsze mieć przy sobie skakankę, ochraniacze nóg i rękawice (bokserskie i do wolnej walki)
 
Do zobaczenia na treningu! OSU!

 

 

 

Zmieniony: Poniedziałek, 01 Czerwiec 2020 12:55
 
Treningi w trakcie pandemii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Niedziela, 12 Kwiecień 2020 23:12
Terminarz zajęć w "realu" znajdziecie Państwo >>>>tutaj<<<<
Dla osób które nie mogą z różnych względów wrócić na zajęcia, prowadzone będą treningi online do wyczerpania zainteresowania.
Terminy zajęć online po 30 maja:
 WtorekCzwartek
Adresaci: początkujący / średnio zaawansowani początkujący / średnio zaawansowani
 Godzina zbiórki / rozpoczęcia:
 17.15 / 17.30 
 Trener / instruktor:Sensei Katarzyna

 

Aby dołączyć do treningu prosimy wykonać działania zawarte w instrukcji: >>kliknij tutaj<<

Prosimy przygotować się wcześniej!
Do zobaczenia!
OSU!
Zmieniony: Poniedziałek, 01 Czerwiec 2020 12:57
 
Koronawirus - informacje bieżące. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Środa, 25 Marzec 2020 15:30

OSU!

Stan Pandemii od 13 marca jest nadal utrzymywany.

Poniżej będziemy informować na bieżąco o planach dalszej działalności Klubu Sportowego Budokai Lublin w związku z zaistniałą sytuacją.

 

Stan obecny:

30.05.2020 - nowe rozporządzenie i nowe limity treningowe na orlikach i halach sportowych! Jednocześnie może trenować lub brać udział w wydarzeniu sportowym 150 osób!

29.05.2020 - z powodu ogniska Sars-cov 2 w parafii Pliszczyn, władze gminy Wólka zdecydowały o odwołaniu zajeć w  SP w Łuszczowie Drugim i Pliszczynie do 10 czerwca. Do 3 czerwca trwa kwarantanna w SP w Pliszczynie. O dalszych losach grup z Gminy Wólka będziemy informować na bieżąco.

25.05.2020 - pomimo oficjalnej informacji o "powrocie spotu" do sal gimnastycznych uzyskaliśmy informacje z Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin, że sale gimnastyczne w SP nr 57 oraz SP Nr 27 nie zostaną udostępnione w tym roku szkolnym z powodu narzuconych zasad sanitarnych.

18.05.2020 - w tej chwili jeszcze brakuje informacji o możliwości korzystania ze sportowych obiektów szkolnych. Dzięki przychylności kierownictwa szkoły uzyskaliśmy możliwość korzystania z orlika przy SP nr 57 w Lublinie. W dniu dzisiejszym odbędzie się pierwszy trening grupy zawodniczej. O zasadach można poczytać jeszcze dzisiaj >>>tutaj<<<

14.05.2020 - Po ogłoszeniu przez Prezesa Rady Ministrów, że od 18 maja rozpoczynają się zajęcia na salach sportowych w dniu dzisiejszym mamy odpowiedź od szkół i z Wydziału Sportu UM Lublin, że w tym momencie nie ma rozporządzeń na podstawie których obiekty mogłyby działać. Nie wiadomo też, czy szkolne obiekty sportowe będą objęte rozporządzeniem tak jak typowe hale sportowe. Czekamy na informacje do... poniedziałku.

11.05.2020 - Pojawiły się rozporządzenia dot. korzystania ze sportowych obiektów przyszkolnych (orlików) i innych plenerowych obiektów sportowych. Niestety pierwszeństwo korzystania z jako takich przysługuje tym, co korzystali z nich dotychczas, czyli głównie szkółkom piłkarskim i innym grom zespołowym.

29.04.2020 - PRM zapowiedział otwarcie gospodarki. Póki co od 4 maja możliwe będzie przeprowadzanie treningów w otwartym terenie dla maksymalnie 6 osób. Brak informacji kiedy dostępne będą fizycznie orliki i boiska szkolne. Brak uregulowań prawnych w tym zakresie. Więcej informacji wkrótce.

20.04.2020 - zniesiony zakaz przemieszczania się w celach rekreacyjnych. Znowu możecie biegać, jeździć na rowerze lub rolkach, lecz w maseczce zasłaniającej usta i nos. Trzeba pamiętać o zachowaniu odległości 2 m od innych ludzi! Zakaz wychodzenia z domu bez pełnoletniego opiekuna dzieci do lat 13!

09.04.2020 - treningi zawieszone do 28 kwietnia 2020 roku. Uwaga! Wprowadzone ograniczenia w poruszaniu się uniemożliwiają indywidualne treningi w  plenerze! Wprowadzono Zakaz wychodzenia z domu bez pełnoletniego opiekuna dla dzieci i młodzieży do lat 18.

24.03.2020 - decyzją Rady Ministrów oraz Prezydenta Miasta Lublin treningi zawieszone do 10 kwietnia 2020 roku.

12.03.2020 - decyzją Rady Ministrów oraz Prezydenta Miasta Lublin treningi zawieszone do 25 marca 2020 roku.

 

Działania Klubu w trakcje pandemii:

17.06.2020Nowy grafik zajęć dostępny >>>tutaj<<<
01.06.2020Z uwagi na możliwość przeniesienia odpowiedzialności za warunki sanitarne na organizatora zajęć sportowych, wracamy do rozmów z dyrekcjami szkół na temat powrotu do sal gimnastycznych.
30.05.2020Zmiana grafików zajęć online >>>tutaj<<<
29.05.2020Zmiana grafików zajęć online >>>tutaj<<< oraz zajęć na orlikach i boiskach >>>tutaj<<<
28.05.2020Otrzymaliśmy informacje ze SP nr 30 w Lublinie, że po 2 tygodniach ustalania zasad BHP dyrekcja podjęła jednak decyzję o nie udostępnianiu obiektów sportowych najemcom. Zarezerwowaliśmy zatem obiekty Orlik przy SP nr 40 w Lublinie przy ul. Róży Wiatrów 9. Zapraszamy na treningi grupy 30-1 i 30-2 Grafik treningów >>>tutaj<<<
25.05.2020Rozpoczynamy treningi w obiektach Orlik przy ZSO nr 4 w Lublinie, przy ul. Tumidajskiego 6A dla Grupy 27.  Grafik treningów >>>tutaj<<< Pozostajemy w kontakcie ze wszystkimi pozostałymi szkołami, gdzie odbywały się treningi przed ogłoszeniem pandemii. O postępach będziemy informować na bieżąco.
25.05.2020
Ustalone zostały godziny i dni korzystania z sali gimnastycznej ZSP w Pliszczynie oraz boiska i sanitariatów w SP w Łuszczowie Drugim. Trwają zapisy do grup.
19.05.2020nowe informacje o rekrutacji na XVI Letni Obóz KS Budokai Lublin
18.05.2020Rozpoczynamy treningi w obiektach Orlik przy SP 57 w Lublinie dla Grup 57-1, 2, 3, 4 i 5 oraz 22-1 Grafik treningów >>>tutaj<<< Pozostajemy w kontakcie ze wszystkimi pozostałymi szkołami, gdzie odbywały się treningi przed ogłoszeniem pandemii. O postępach będziemy informować na bieżąco.
15.05.2020Prowadzimy zapisy na zajęcia treningowe zgodnie z obowiązującymi przepisami. 
23.04.2020Walne zebranie zmienia Statut. Przesuwa kompetencje dot. m.in. ustalania wysokości składki członkowskiej z Walnego Zebrania na Zarząd. Czekamy na zarejestrowanie zmian w KRS.
20.04.2020 do 24.04.2020Konkurs na najlepszą fotografię. Temat: "Moja ulubiona technika karate. Więcej >>>tutaj<<<
06.04.2020

Zaczęliśmy treningi online przeznaczone tylko dla członków grupy - #zostańwformie - Członkowie KS Budokai Lublin

Grafik zajęć: >>>tutaj<<<<

05.04.2020

Założona została prywatna grupa na Facebook - #zostańwformie - Członkowie KS Budokai Lublin

Grupa utworzona w celu przekazywania treści związanych działaniami dla członków KS Budokai Lublin. (Obecnie w szczególności w okresie "przymusowej izolacji"). Umieszczać tam będziemy posty skierowane do wiadomości tylko członków KS Budokai Lublin, w tym ankiety, treningi online itp.

Prosimy o dołączanie osób trenujących w Klubie! Jeżeli młody karateka nie posiada profilu na FB zapraszamy rodziców!

01.04.2020ruszają zaliczenia do egzaminu - test sprawnościowy. (Szczegóły na FB #zostańwformie - wyzwanie 13)
01.04.2020nowe informacje o rekrutacji na XVI Letni Obóz KS Budokai Lublin
25.03.2020decyzja Zarządu Klubu o rekompensacie za przerwę w zajęciach sportowych
16.03.2020 - 04.04.2020Filmy i inne zadania publikowane w wydarzeniu #zostańwformie1 #zostańwformie2
16.03.2020 do 22.03.2020
konkurs plastyczny


Zmieniony: Środa, 17 Czerwiec 2020 16:14
 
«PoczątekPoprzednia123456NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 6